hotelpristav orava ubytovanie

Aktivity v okolí v Hoteli Prístav

 

 

Aquapark Chocholow

Aquapark Chocholow

Chochołowskie Termy sa nachádzajú v Poľsku od hotela 30 minút autom. Pre našich ubytovaných hostí poskytujeme 20% zľavu.Chochołowskie Termy sú miesto, kde si každý, bez ohľadu na vek alebo záľuby, nájde atrakciu priamo pre seba. Hostia majú k dispozícii viac než 30 bazénov a sudov s vodou s rôznou špecifikáciou, liečebná zóna s neupravenou sírnou vodou a jódovou soľankou, stanovište s hydromasážou, divoká rieka, siete na lezenie, vodné gejzíry. Voda v bazénoch má teplotu 32 – 36°C, preto možno v našich vonkajších bazénoch relaxovať dokonca aj počas mrazivých dní.

Foto zdroj: https://www.chocholowskietermy.pl/sk/

Meander Oravice + Ski

Meander Oravice + Ski

Aquapark Meander sa nachádza v horskej osade Oravice na úpätí Západných Tatier, blízko slovensko-poľských hraníc. Od hotela je to 30 minút autom.  Meander momentálne poskytuje množstvo zliav. Je výnimočný nielen svojou geotermálnou liečivou vodou. Nájdete tu na jednom mieste krásnu tatranskú prírodu a zároveň veľa zábavy pre celú rodinu.Súčasťou rezortu Meander je rovnako skipark s viac ako 12 km zjazdoviek. Pre zdatných lyžiarov je k dispozícii jazdivá červená zjazdovka, pre ostatných potom mnoho menej náročných trás. Rodičia najmenších detí ocenia lyžiarsky pás. Pre cestu na kopec môžete využiť štvorsedačkovú lanovku s kapacitou 2400 osôb/h alebo klasický lyžiarsky vlek.
 

Foto zdroj: https://www.meanderoravice.sk/

Kinderland- najväčšia detská izba

Kinderland- najväčšia detská izba

Kinderland sa nachádza v Námestove od hotela 7km a ponúka svojim návštevníkom rôzne druhy zábavy. Pre našich ubytovaných hostí poskytujeme 10% zľavu do základnej zóny. Delí sa na 5 zón, ktoré ponúkajú rôzne druhy využitia. Fun zóna, jump zóna, 3D, 5D kino, game zóna, aqua zóna. Okrem atrakcií pre deti a dospelých sú v ponuke rôzne reštauračné služby (kaviareň, cukráreň).

Foto zdroj: https://www.kinderlandno.sk/